Schedule. Season 2019/20

Date Time Home Away Score Comments
02.08.2019 18:00 Neftyanik (Almetyevsk) Ak Bars (Kazan) 1:2 SO Game details
07.08.2019 12:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:5 President of the Republic of Kazakhstan's Cup
07.08.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Ak Bars (Kazan) 6:1 Game details President of the Republic of Kazakhstan's Cup
08.08.2019 12:00 Ak Bars (Kazan) Salavat Yulaev (Ufa) 2:1 Game details President of the Republic of Kazakhstan's Cup
08.08.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 5:3 President of the Republic of Kazakhstan's Cup
09.08.2019 12:00 Ak Bars (Kazan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 5:1 Game details President of the Republic of Kazakhstan's Cup
09.08.2019 16:30 Salavat Yulaev (Ufa) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:3 President of the Republic of Kazakhstan's Cup
10.08.2019 10:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2 SO President of the Republic of Kazakhstan's Cup
10.08.2019 14:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Barys (Nur-Sultan) 2:3 President of the Republic of Kazakhstan's Cup
11.08.2019 10:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Ak Bars (Kazan) 4:3 SO Game details President of the Republic of Kazakhstan's Cup
11.08.2019 14:00 Salavat Yulaev (Ufa) Barys (Nur-Sultan) 1:2 SO President of the Republic of Kazakhstan's Cup
17.08.2019 15:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Ak Bars (Kazan) 1:2 OT Game details control match
20.08.2019 15:30 Ak Bars (Kazan) Dinamo (Minsk) 3:0 Game details Latvian Railways Cup
20.08.2019 19:30 Dinamo (Riga) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:0 Latvian Railways Cup
21.08.2019 15:30 Ak Bars (Kazan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 5:2 Game details Latvian Railways Cup
21.08.2019 19:30 Dinamo (Riga) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:1 Latvian Railways Cup
22.08.2019 15:30 Avtomobilist (Yekaterinburg) Dinamo (Minsk) 6:0 Latvian Railways Cup
22.08.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Ak Bars (Kazan) 2:4 Game details Latvian Railways Cup
24.08.2019 13:00 Dinamo (Riga) Dinamo (Minsk) 3:1 Latvian Railways Cup
24.08.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:0 Latvian Railways Cup
25.08.2019 13:00 Dinamo (Minsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:5 Latvian Railways Cup
25.08.2019 17:00 Dinamo (Riga) Ak Bars (Kazan) 3:2 Game details Latvian Railways Cup
01.09.2019 15:30 CSKA (Moscow) Avangard (Omsk) 1:3
02.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Severstal (Cherepovets) 3:2 OT
02.09.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) SKA (Saint Petersburg) 1:3
02.09.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Vityaz (Moscow region) 2:4
02.09.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:4
02.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:2
02.09.2019 19:30 Dinamo (Riga) Spartak (Moscow) 2:1 OT
03.09.2019 14:00 Red Star Kunlun (Beijing) Salavat Yulaev (Ufa) 4:3 SO
03.09.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Amur (Khabarovsk) 2:1
03.09.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Admiral (Vladivostok) 1:3
03.09.2019 18:30 Jokerit (Helsinki) Avangard (Omsk) 1:3
03.09.2019 19:30 CSKA (Moscow) Ak Bars (Kazan) 3:2 Game details
04.09.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Salavat Yulaev (Ufa) 0:2
04.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Vityaz (Moscow region) 3:2
04.09.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Severstal (Cherepovets) 4:2
04.09.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) SKA (Saint Petersburg) 3:4 OT
04.09.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Spartak (Moscow) 2:5
04.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Dinamo (Minsk) 3:2
04.09.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:2
04.09.2019 19:30 Dinamo (Riga) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:0
05.09.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Admiral (Vladivostok) 5:1
05.09.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Amur (Khabarovsk) 3:2
05.09.2019 19:00 Jokerit (Helsinki) Ak Bars (Kazan) 2:5 Game details
06.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) SKA (Saint Petersburg) 5:2
06.09.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Vityaz (Moscow region) 0:2
06.09.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:4
06.09.2019 19:30 Avangard (Omsk) Severstal (Cherepovets) 1:5
06.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Spartak (Moscow) 3:2 OT
06.09.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Dinamo (Minsk) 5:4
06.09.2019 19:30 CSKA (Moscow) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:2 OT
07.09.2019 10:00 Amur (Khabarovsk) Traktor (Chelyabinsk) 1:2 OT
07.09.2019 13:30 Sibir (Novosibirsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:3
07.09.2019 16:00 Jokerit (Helsinki) Dinamo (Riga) 7:2
07.09.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Ak Bars (Kazan) 3:6 Game details
08.09.2019 10:00 Amur (Khabarovsk) Traktor (Chelyabinsk) 1:2
08.09.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Barys (Nur-Sultan) 1:0
08.09.2019 17:00 Avangard (Omsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 4:2
08.09.2019 17:00 Spartak (Moscow) Dinamo (Minsk) 4:5
09.09.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Barys (Nur-Sultan) 2:3
09.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2 SO
09.09.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Dinamo (Riga) 4:0
09.09.2019 19:30 Severstal (Cherepovets) CSKA (Moscow) 0:4
09.09.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Dynamo (Moscow) 4:1
10.09.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Traktor (Chelyabinsk) 2:1
10.09.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) HC Sochi (Sochi) 2:1
10.09.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Sibir (Novosibirsk) 4:2
10.09.2019 19:30 Spartak (Moscow) Avangard (Omsk) 2:3 OT
11.09.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Barys (Nur-Sultan) 1:3
11.09.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Traktor (Chelyabinsk) 1:3
11.09.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Metallurg (Magnitogorsk) 3:0
11.09.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Jokerit (Helsinki) 1:4
11.09.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) CSKA (Moscow) 2:1 OT
12.09.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Avtomobilist (Yekaterinburg) 0:2
12.09.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Sibir (Novosibirsk) 2:3
12.09.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Dynamo (Moscow) 5:2
12.09.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) HC Sochi (Sochi) 3:2 SO
12.09.2019 19:30 Spartak (Moscow) Dinamo (Riga) 5:1
13.09.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Barys (Nur-Sultan) 3:0
13.09.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Metallurg (Magnitogorsk) 2:1 Game details
13.09.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Jokerit (Helsinki) 6:5 OT
13.09.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) CSKA (Moscow) 0:3
14.09.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Traktor (Chelyabinsk) 1:2
14.09.2019 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Amur (Khabarovsk) 3:2
14.09.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:5
14.09.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Dynamo (Moscow) 3:2 SO
14.09.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Sibir (Novosibirsk) 3:2 SO
14.09.2019 17:00 Spartak (Moscow) HC Sochi (Sochi) 0:1
15.09.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Traktor (Chelyabinsk) 2:1
15.09.2019 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Avangard (Omsk) 3:0
15.09.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Jokerit (Helsinki) 3:2
15.09.2019 17:10 Dinamo (Minsk) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2
16.09.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Severstal (Cherepovets) 4:3 Game details
16.09.2019 19:30 CSKA (Moscow) Lokomotiv (Yaroslavl) 5:2
16.09.2019 19:30 Dinamo (Riga) Amur (Khabarovsk) 4:3 OT
17.09.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Spartak (Moscow) 3:0
17.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Avangard (Omsk) 3:2 OT
17.09.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Red Star Kunlun (Beijing) 3:2
17.09.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:0
17.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Admiral (Vladivostok) 4:2
17.09.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) SKA (Saint Petersburg) 0:1
18.09.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Traktor (Chelyabinsk) 1:2 OT
18.09.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Amur (Khabarovsk) 1:0 OT
18.09.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Severstal (Cherepovets) 4:1
18.09.2019 19:30 Dinamo (Riga) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:3
19.09.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Red Star Kunlun (Beijing) 5:4 OT
19.09.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Spartak (Moscow) 4:3
19.09.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Avangard (Omsk) 2:5
19.09.2019 19:30 Ak Bars (Kazan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 4:1 Game details
19.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 0:2
19.09.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Torpedo (Nizhny Novgorod) 5:4
19.09.2019 19:30 CSKA (Moscow) Admiral (Vladivostok) 4:0
20.09.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Amur (Khabarovsk) 2:1
20.09.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Traktor (Chelyabinsk) 2:0
20.09.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Vityaz (Moscow region) 2:3
21.09.2019 14:30 Avtomobilist (Yekaterinburg) Spartak (Moscow) 2:4
21.09.2019 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:0
21.09.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Ak Bars (Kazan) 1:2 Game details
21.09.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:4
21.09.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Admiral (Vladivostok) 1:2 OT
21.09.2019 17:10 Dinamo (Minsk) Jokerit (Helsinki) 5:0
21.09.2019 17:30 Dynamo (Moscow) Dinamo (Riga) 4:1
22.09.2019 17:00 Avangard (Omsk) Red Star Kunlun (Beijing) 5:2
22.09.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Vityaz (Moscow region) 2:4
23.09.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Ak Bars (Kazan) 4:2 Game details
23.09.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:2
23.09.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Dinamo (Riga) 6:1
23.09.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 1:4
23.09.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) CSKA (Moscow) 2:3 SO
24.09.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Admiral (Vladivostok) 3:2
24.09.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Dinamo (Minsk) 4:3 OT
24.09.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:0 OT
24.09.2019 19:30 Spartak (Moscow) Salavat Yulaev (Ufa) 2:4
25.09.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Ak Bars (Kazan) 0:6 Game details
25.09.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Barys (Nur-Sultan) 1:3
25.09.2019 18:30 Jokerit (Helsinki) CSKA (Moscow) 1:5
25.09.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Dinamo (Riga) 4:0
26.09.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Admiral (Vladivostok) 1:2
26.09.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Red Star Kunlun (Beijing) 3:4 SO
26.09.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Dinamo (Minsk) 3:2 SO
26.09.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Salavat Yulaev (Ufa) 4:1
26.09.2019 19:30 Spartak (Moscow) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:0
26.09.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Dynamo (Moscow) 3:4
27.09.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Barys (Nur-Sultan) 1:2
27.09.2019 19:30 Torpedo (Nizhny Novgorod) CSKA (Moscow) 0:3
28.09.2019 10:00 Amur (Khabarovsk) Sibir (Novosibirsk) 3:0
28.09.2019 16:00 Jokerit (Helsinki) Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:2
28.09.2019 17:00 Ak Bars (Kazan) Red Star Kunlun (Beijing) 5:0 Game details
28.09.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Dinamo (Minsk) 5:4 SO
28.09.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Salavat Yulaev (Ufa) 4:3
28.09.2019 17:00 Avangard (Omsk) Spartak (Moscow) 3:4 SO
28.09.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2 SO
28.09.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Dynamo (Moscow) 4:1
29.09.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:1
29.09.2019 17:30 Torpedo (Nizhny Novgorod) HC Sochi (Sochi) 4:1
30.09.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Sibir (Novosibirsk) 3:2 SO
30.09.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Red Star Kunlun (Beijing) 2:5
30.09.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:2 Game details
30.09.2019 19:30 Avangard (Omsk) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2
30.09.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Jokerit (Helsinki) 1:2 OT
30.09.2019 19:30 Dinamo (Riga) SKA (Saint Petersburg) 0:3
01.10.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:1
01.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Torpedo (Nizhny Novgorod) 5:1
01.10.2019 19:30 Spartak (Moscow) CSKA (Moscow) 3:9
01.10.2019 19:30 Dinamo (Minsk) HC Sochi (Sochi) 2:1 OT
02.10.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Sibir (Novosibirsk) 1:2
02.10.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) SKA (Saint Petersburg) 2:1 Game details
02.10.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Jokerit (Helsinki) 1:2
02.10.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Severstal (Cherepovets) 1:2 SO
02.10.2019 19:30 Dinamo (Riga) Avangard (Omsk) 0:7
03.10.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Red Star Kunlun (Beijing) 3:2
03.10.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:1
03.10.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 5:3
03.10.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Traktor (Chelyabinsk) 5:3
03.10.2019 19:30 CSKA (Moscow) Vityaz (Moscow region) 1:2
04.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Severstal (Cherepovets) 3:1
04.10.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Avangard (Omsk) 4:3 OT
05.10.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) Red Star Kunlun (Beijing) 2:1
05.10.2019 13:30 Sibir (Novosibirsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 4:2
05.10.2019 15:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Dynamo (Moscow) 1:4
05.10.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:3 SO
05.10.2019 17:00 CSKA (Moscow) Dinamo (Riga) 6:1
05.10.2019 17:30 Vityaz (Moscow region) Spartak (Moscow) 1:2 SO
05.10.2019 17:30 SKA (Saint Petersburg) Traktor (Chelyabinsk) 1:2
06.10.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) Severstal (Cherepovets) 5:1
06.10.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Avangard (Omsk) 2:1
06.10.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Amur (Khabarovsk) 1:2
06.10.2019 17:10 Dinamo (Minsk) Ak Bars (Kazan) 2:4 Game details
07.10.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:0
07.10.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Dynamo (Moscow) 1:0
07.10.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Traktor (Chelyabinsk) 3:0
07.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Metallurg (Magnitogorsk) 0:3
07.10.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Spartak (Moscow) 2:3 OT
07.10.2019 19:30 Dinamo (Riga) Vityaz (Moscow region) 1:2
08.10.2019 18:30 Jokerit (Helsinki) HC Sochi (Sochi) 3:2 OT
08.10.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Ak Bars (Kazan) 0:4 Game details
08.10.2019 19:30 CSKA (Moscow) Amur (Khabarovsk) 4:1
09.10.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:1
09.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Barys (Nur-Sultan) 1:2
09.10.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Dynamo (Moscow) 3:2
09.10.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Vityaz (Moscow region) 4:2
09.10.2019 19:30 Severstal (Cherepovets) Spartak (Moscow) 3:2
09.10.2019 19:30 Dinamo (Riga) Dinamo (Minsk) 3:2
10.10.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:1 OT
10.10.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Admiral (Vladivostok) 3:4 OT
10.10.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) HC Sochi (Sochi) 1:0
10.10.2019 19:30 Avangard (Omsk) Amur (Khabarovsk) 1:0
10.10.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:1 OT
11.10.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Barys (Nur-Sultan) 0:2
11.10.2019 18:30 Jokerit (Helsinki) Dinamo (Minsk) 3:2
11.10.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) CSKA (Moscow) 2:5 Game details
11.10.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2 SO
12.10.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Admiral (Vladivostok) 2:3 SO
12.10.2019 17:00 Avangard (Omsk) Dinamo (Riga) 4:1
12.10.2019 17:00 Spartak (Moscow) Amur (Khabarovsk) 1:2 SO
12.10.2019 17:30 Severstal (Cherepovets) Metallurg (Magnitogorsk) 1:2
12.10.2019 17:30 Dynamo (Moscow) Avtomobilist (Yekaterinburg) 6:3
13.10.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:6
13.10.2019 16:00 Jokerit (Helsinki) Salavat Yulaev (Ufa) 3:2 SO
13.10.2019 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) SKA (Saint Petersburg) 1:4
13.10.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Dinamo (Minsk) 3:0
13.10.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) CSKA (Moscow) 0:2
14.10.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Admiral (Vladivostok) 0:1 OT
14.10.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Dinamo (Riga) 3:4
14.10.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:1 Game details
14.10.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Sibir (Novosibirsk) 2:1 OT
14.10.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Metallurg (Magnitogorsk) 6:3
15.10.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:1
15.10.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Severstal (Cherepovets) 1:2 OT
15.10.2019 19:00 Avangard (Omsk) SKA (Saint Petersburg) 3:2
15.10.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2
16.10.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Dinamo (Riga) 3:4 OT
16.10.2019 19:30 Dynamo (Moscow) CSKA (Moscow) 1:2
16.10.2019 19:30 Spartak (Moscow) Sibir (Novosibirsk) 1:2
16.10.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Metallurg (Magnitogorsk) 3:4 OT
17.10.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Severstal (Cherepovets) 1:0
17.10.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:4 SO
17.10.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Jokerit (Helsinki) 4:3 OT Game details
17.10.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) SKA (Saint Petersburg) 2:1
17.10.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 0:6
17.10.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Traktor (Chelyabinsk) 3:1
18.10.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Avangard (Omsk) 1:3
18.10.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Sibir (Novosibirsk) 1:4
19.10.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) Severstal (Cherepovets) 5:3
19.10.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Dynamo (Moscow) 1:2
19.10.2019 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Ak Bars (Kazan) 3:1 Game details
19.10.2019 17:00 CSKA (Moscow) Traktor (Chelyabinsk) 3:0
19.10.2019 17:00 Jokerit (Helsinki) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:4 OT
20.10.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) Vityaz (Moscow region) 3:2 OT
20.10.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Avangard (Omsk) 3:0
20.10.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Spartak (Moscow) 2:3
20.10.2019 17:30 Dinamo (Riga) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:2
21.10.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Dynamo (Moscow) 1:5
21.10.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) HC Sochi (Sochi) 3:2
21.10.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Ak Bars (Kazan) 1:6 Game details
21.10.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Traktor (Chelyabinsk) 1:2
21.10.2019 19:30 CSKA (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 5:2
22.10.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Vityaz (Moscow region) 4:1
22.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Avangard (Omsk) 1:2 SO
22.10.2019 18:30 Jokerit (Helsinki) Spartak (Moscow) 2:3
22.10.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Barys (Nur-Sultan) 1:2 SO
22.10.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:3 SO
23.10.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) HC Sochi (Sochi) 2:1
23.10.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Dynamo (Moscow) 1:4
23.10.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Ak Bars (Kazan) 1:0 SO Game details
23.10.2019 19:30 Dinamo (Riga) Traktor (Chelyabinsk) 2:0
24.10.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Vityaz (Moscow region) 2:1 OT
24.10.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:2 OT
24.10.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Spartak (Moscow) 1:3
24.10.2019 19:30 Lokomotiv (Yaroslavl) Barys (Nur-Sultan) 3:2 OT
24.10.2019 19:30 CSKA (Moscow) Jokerit (Helsinki) 0:3
25.10.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) HC Sochi (Sochi) 1:3
25.10.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Metallurg (Magnitogorsk) 0:3
25.10.2019 19:30 Avangard (Omsk) Red Star Kunlun (Beijing) 0:3
25.10.2019 19:30 Dinamo (Minsk) Dinamo (Riga) 1:2
26.10.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Amur (Khabarovsk) 1:2
26.10.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Jokerit (Helsinki) 1:2 OT
26.10.2019 17:30 Ak Bars (Kazan) Barys (Nur-Sultan) 3:2 Game details
26.10.2019 17:30 Lokomotiv (Yaroslavl) SKA (Saint Petersburg) 4:3 OT
27.10.2019 13:30 Sibir (Novosibirsk) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2 OT
27.10.2019 17:00 Avangard (Omsk) CSKA (Moscow) 1:2 SO
27.10.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Red Star Kunlun (Beijing) 2:4
27.10.2019 17:00 Spartak (Moscow) Dinamo (Riga) 3:2
27.10.2019 17:10 Dinamo (Minsk) Salavat Yulaev (Ufa) 2:3 OT
28.10.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Amur (Khabarovsk) 3:1 Game details
28.10.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Admiral (Vladivostok) 4:3
28.10.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) SKA (Saint Petersburg) 1:2 SO
29.10.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:0
29.10.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Metallurg (Magnitogorsk) 1:2
29.10.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:1
29.10.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Avangard (Omsk) 1:0
29.10.2019 19:30 Spartak (Moscow) Jokerit (Helsinki) 4:2
29.10.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Salavat Yulaev (Ufa) 3:1
29.10.2019 20:30 Dinamo (Riga) Red Star Kunlun (Beijing) 1:3
30.10.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Dinamo (Minsk) 4:1
30.10.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Amur (Khabarovsk) 4:3 SO
30.10.2019 19:30 Ak Bars (Kazan) Admiral (Vladivostok) 2:0 Game details
30.10.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) SKA (Saint Petersburg) 2:3 SO
31.10.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) CSKA (Moscow) 2:1
31.10.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:4 OT
31.10.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Red Star Kunlun (Beijing) 1:2
31.10.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Salavat Yulaev (Ufa) 4:1
31.10.2019 19:30 Spartak (Moscow) Severstal (Cherepovets) 3:2 SO
31.10.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 1:4
01.11.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Dinamo (Minsk) 3:2 OT
01.11.2019 19:30 Avangard (Omsk) Amur (Khabarovsk) 3:2
01.11.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Dinamo (Riga) 3:2
02.11.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) CSKA (Moscow) 0:3
02.11.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:5
02.11.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Severstal (Cherepovets) 2:1
02.11.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Lokomotiv (Yaroslavl) 1:2
02.11.2019 17:00 Spartak (Moscow) Admiral (Vladivostok) 3:4
02.11.2019 17:00 Jokerit (Helsinki) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:1
02.11.2019 17:30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Ak Bars (Kazan) 4:2 Game details
03.11.2019 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Dinamo (Minsk) 9:1
03.11.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Sibir (Novosibirsk) 4:1
03.11.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Dinamo (Riga) 4:3 SO
03.11.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Red Star Kunlun (Beijing) 2:0
03.11.2019 17:30 Avangard (Omsk) Dynamo (Moscow) 4:3
04.11.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Ak Bars (Kazan) 0:2 Game details
04.11.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Admiral (Vladivostok) 2:5
04.11.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) CSKA (Moscow) 4:1
04.11.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:4 SO
12.11.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Traktor (Chelyabinsk) 5:2
12.11.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Sibir (Novosibirsk) 2:0
12.11.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Barys (Nur-Sultan) 1:2 OT
12.11.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 6:5 SO
12.11.2019 19:30 Ak Bars (Kazan) Avangard (Omsk) 3:0 Game details
12.11.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:6
12.11.2019 19:30 CSKA (Moscow) Spartak (Moscow) 2:3 OT
12.11.2019 20:30 Dinamo (Riga) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2 OT
13.11.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) SKA (Saint Petersburg) 1:3
13.11.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Jokerit (Helsinki) 2:3
13.11.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) HC Sochi (Sochi) 5:1
13.11.2019 19:30 Dinamo (Minsk) Vityaz (Moscow region) 4:3
14.11.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Traktor (Chelyabinsk) 4:1 Game details
14.11.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 6:3
14.11.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Avangard (Omsk) 1:5
14.11.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Sibir (Novosibirsk) 6:2
14.11.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Barys (Nur-Sultan) 3:2 OT
14.11.2019 19:30 CSKA (Moscow) Salavat Yulaev (Ufa) 2:5
14.11.2019 20:30 Dinamo (Riga) Spartak (Moscow) 3:1
15.11.2019 12:00 Admiral (Vladivostok) Jokerit (Helsinki) 3:2 SO
15.11.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) SKA (Saint Petersburg) 2:3 OT
15.11.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) HC Sochi (Sochi) 1:0
15.11.2019 20:30 Dinamo (Riga) Vityaz (Moscow region) 4:0
16.11.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Salavat Yulaev (Ufa) 5:1
16.11.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Spartak (Moscow) 1:4
16.11.2019 17:00 Dynamo (Moscow) Sibir (Novosibirsk) 4:2
16.11.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Avangard (Omsk) 1:2 SO
17.11.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) SKA (Saint Petersburg) 1:2 OT
17.11.2019 10:00 Amur (Khabarovsk) Jokerit (Helsinki) 4:1
17.11.2019 12:30 Red Star Kunlun (Beijing) Metallurg (Magnitogorsk) 3:1
17.11.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:4
17.11.2019 17:30 Torpedo (Nizhny Novgorod) Vityaz (Moscow region) 6:2
17.11.2019 18:00 Dinamo (Riga) HC Sochi (Sochi) 1:2
18.11.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Dynamo (Moscow) 4:6
18.11.2019 19:30 Avangard (Omsk) Salavat Yulaev (Ufa) 4:1
18.11.2019 19:30 CSKA (Moscow) Severstal (Cherepovets) 1:2 OT
19.11.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2
19.11.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:2 OT
19.11.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Jokerit (Helsinki) 2:5
19.11.2019 19:30 Torpedo (Nizhny Novgorod) Dinamo (Minsk) 3:2
20.11.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Ak Bars (Kazan) 1:4 Game details
20.11.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Red Star Kunlun (Beijing) 1:0
20.11.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) CSKA (Moscow) 2:3 OT
20.11.2019 19:30 Spartak (Moscow) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:3 SO
20.11.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Severstal (Cherepovets) 4:2
20.11.2019 20:30 Dinamo (Riga) Dynamo (Moscow) 3:4 OT
21.11.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Metallurg (Magnitogorsk) 5:4
21.11.2019 19:30 Avangard (Omsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:2 OT
21.11.2019 19:30 Spartak (Moscow) Dinamo (Minsk) 7:2
22.11.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 1:4
22.11.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Ak Bars (Kazan) 1:5 Game details
22.11.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Amur (Khabarovsk) 5:3
22.11.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Red Star Kunlun (Beijing) 0:2
22.11.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Dinamo (Riga) 4:1
22.11.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Severstal (Cherepovets) 5:2
22.11.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:5
22.11.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Dynamo (Moscow) 3:1
23.11.2019 17:00 Avangard (Omsk) Dinamo (Minsk) 1:2
24.11.2019 13:30 Sibir (Novosibirsk) Admiral (Vladivostok) 1:2
24.11.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) Amur (Khabarovsk) 2:3 OT
24.11.2019 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Ak Bars (Kazan) 3:4 SO Game details
24.11.2019 15:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) CSKA (Moscow) 2:1
24.11.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 4:0
24.11.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Dinamo (Riga) 2:3 OT
24.11.2019 17:30 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:3 SO
25.11.2019 19:30 Avangard (Omsk) Vityaz (Moscow region) 3:0
25.11.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Red Star Kunlun (Beijing) 4:1
25.11.2019 19:30 Spartak (Moscow) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:0
26.11.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:4
26.11.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Barys (Nur-Sultan) 1:2 OT
26.11.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) CSKA (Moscow) 2:3
26.11.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Dinamo (Riga) 1:2 OT
26.11.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Admiral (Vladivostok) 2:3 OT
26.11.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:1
26.11.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Amur (Khabarovsk) 4:1
27.11.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) Sibir (Novosibirsk) 2:1 SO Game details
27.11.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:1 OT
27.11.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) HC Sochi (Sochi) 4:2
28.11.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Avangard (Omsk) 2:3 SO
28.11.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Barys (Nur-Sultan) 1:2 OT
28.11.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) CSKA (Moscow) 1:3
28.11.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Salavat Yulaev (Ufa) 4:2
28.11.2019 19:30 Severstal (Cherepovets) Admiral (Vladivostok) 1:0
29.11.2019 19:00 Ak Bars (Kazan) HC Sochi (Sochi) 0:1 Game details
29.11.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Dinamo (Minsk) 6:3
29.11.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Dynamo (Moscow) 1:2 SO
29.11.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Sibir (Novosibirsk) 1:4
30.11.2019 10:00 Amur (Khabarovsk) Spartak (Moscow) 5:0
30.11.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Avangard (Omsk) 3:2 OT
30.11.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:0
30.11.2019 17:30 Dinamo (Riga) SKA (Saint Petersburg) 3:5
01.12.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) Dinamo (Minsk) 5:1
01.12.2019 17:00 Ak Bars (Kazan) Dynamo (Moscow) 5:2 Game details
01.12.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Avtomobilist (Yekaterinburg) 0:1
01.12.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) HC Sochi (Sochi) 4:1
01.12.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Sibir (Novosibirsk) 4:6
02.12.2019 12:00 Admiral (Vladivostok) Spartak (Moscow) 0:2
02.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Avangard (Omsk) 1:2
02.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Vityaz (Moscow region) 2:1 SO
02.12.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Jokerit (Helsinki) 2:3
02.12.2019 19:30 CSKA (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 2:4
03.12.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Traktor (Chelyabinsk) 5:2
03.12.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2 SO
03.12.2019 19:30 Torpedo (Nizhny Novgorod) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:3 OT
03.12.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Dinamo (Minsk) 4:1
04.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Vityaz (Moscow region) 2:3 SO
04.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Spartak (Moscow) 4:3 OT
04.12.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Avangard (Omsk) 5:2
04.12.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Jokerit (Helsinki) 2:4
04.12.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Ak Bars (Kazan) 2:1 SO Game details
04.12.2019 19:30 CSKA (Moscow) Dynamo (Moscow) 2:1
04.12.2019 20:30 Dinamo (Riga) Severstal (Cherepovets) 0:1
05.12.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Metallurg (Magnitogorsk) 1:2 SO
05.12.2019 19:30 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Traktor (Chelyabinsk) 6:4
05.12.2019 19:30 HC Sochi (Sochi) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:1 SO
06.12.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Vityaz (Moscow region) 3:1
06.12.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Jokerit (Helsinki) 3:4
06.12.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Ak Bars (Kazan) 3:4 Game details
06.12.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Dynamo (Moscow) 0:4
06.12.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Severstal (Cherepovets) 3:4 SO
07.12.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) Red Star Kunlun (Beijing) 5:4 SO
07.12.2019 15:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Dinamo (Riga) 5:4
07.12.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Traktor (Chelyabinsk) 0:1
07.12.2019 17:30 HC Sochi (Sochi) Barys (Nur-Sultan) 1:4
08.12.2019 17:00 Avangard (Omsk) Ak Bars (Kazan) 3:0 Game details
08.12.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2
08.12.2019 17:00 Severstal (Cherepovets) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:3 SO
08.12.2019 17:10 Dinamo (Minsk) CSKA (Moscow) 2:5
09.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Red Star Kunlun (Beijing) 2:3
09.12.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Dinamo (Riga) 5:1
09.12.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Sibir (Novosibirsk) 1:2
09.12.2019 19:30 Dynamo (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 2:3 SO
09.12.2019 19:30 Avangard (Omsk) Barys (Nur-Sultan) 2:3
09.12.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:2
09.12.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Spartak (Moscow) 3:2
17.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Admiral (Vladivostok) 4:0
17.12.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Amur (Khabarovsk) 3:0
17.12.2019 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 4:3 SO
17.12.2019 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Sibir (Novosibirsk) 2:3
17.12.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:3 OT
17.12.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Jokerit (Helsinki) 1:2 OT
17.12.2019 19:30 SKA (Saint Petersburg) Severstal (Cherepovets) 4:3 OT
17.12.2019 19:30 Spartak (Moscow) Vityaz (Moscow region) 6:0
17.12.2019 20:30 Dinamo (Riga) CSKA (Moscow) 1:4
18.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Admiral (Vladivostok) 6:3
18.12.2019 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Barys (Nur-Sultan) 0:4
18.12.2019 19:10 Dinamo (Minsk) HC Sochi (Sochi) 2:5
19.12.2019 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 4:3
19.12.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Amur (Khabarovsk) 2:3 SO
19.12.2019 19:30 Ak Bars (Kazan) Salavat Yulaev (Ufa) 2:1 Game details
19.12.2019 19:30 Avangard (Omsk) Sibir (Novosibirsk) 3:1
19.12.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Dinamo (Riga) 1:0
19.12.2019 19:30 Dynamo (Moscow) Severstal (Cherepovets) 8:1
19.12.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:5 SO
19.12.2019 20:00 SKA (Saint Petersburg) CSKA (Moscow) 0:1
20.12.2019 19:30 Vityaz (Moscow region) Barys (Nur-Sultan) 2:5
20.12.2019 19:30 Spartak (Moscow) HC Sochi (Sochi) 5:4 OT
21.12.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) Dinamo (Minsk) 5:1
21.12.2019 10:00 Red Star Kunlun (Beijing) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:7
21.12.2019 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:1 OT
21.12.2019 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Severstal (Cherepovets) 3:2
21.12.2019 17:00 Jokerit (Helsinki) Dinamo (Riga) 5:3
21.12.2019 17:30 Ak Bars (Kazan) Sibir (Novosibirsk) 0:3 Game details
21.12.2019 17:30 Avangard (Omsk) Salavat Yulaev (Ufa) 2:1
22.12.2019 17:00 Vityaz (Moscow region) CSKA (Moscow) 1:6
22.12.2019 17:00 Dynamo (Moscow) HC Sochi (Sochi) 3:1
22.12.2019 17:00 SKA (Saint Petersburg) Metallurg (Magnitogorsk) 2:1
22.12.2019 17:15 Spartak (Moscow) Barys (Nur-Sultan) 3:1
23.12.2019 12:00 Admiral (Vladivostok) Torpedo (Nizhny Novgorod) 0:5
23.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Dinamo (Minsk) 4:3
23.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:4
23.12.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) Traktor (Chelyabinsk) 2:4
23.12.2019 21:30 Salavat Yulaev (Ufa) Ak Bars (Kazan) 4:3 OT Game details
24.12.2019 19:30 CSKA (Moscow) Metallurg (Magnitogorsk) 3:2
25.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:0
25.12.2019 12:30 Admiral (Vladivostok) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:2 OT
25.12.2019 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Dinamo (Minsk) 2:1
25.12.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) Spartak (Moscow) 0:5
25.12.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) SKA (Saint Petersburg) 2:6
25.12.2019 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Ak Bars (Kazan) 2:1 SO Game details
25.12.2019 19:00 Severstal (Cherepovets) HC Sochi (Sochi) 4:2
25.12.2019 19:30 Avangard (Omsk) Traktor (Chelyabinsk) 1:3
25.12.2019 19:30 CSKA (Moscow) Dynamo (Moscow) 0:3
26.12.2019 18:00 Dinamo (Riga) Metallurg (Magnitogorsk) 0:2
26.12.2019 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 3:4 OT
27.12.2019 12:00 Amur (Khabarovsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:3 SO
27.12.2019 15:30 Sibir (Novosibirsk) SKA (Saint Petersburg) 0:2
27.12.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Dynamo (Moscow) 3:4 OT
27.12.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Spartak (Moscow) 2:5
28.12.2019 13:30 Sibir (Novosibirsk) Red Star Kunlun (Beijing) 3:2 SO
28.12.2019 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Avangard (Omsk) 2:6
28.12.2019 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Dinamo (Riga) 5:2
28.12.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Jokerit (Helsinki) 4:3 OT
28.12.2019 17:00 CSKA (Moscow) Vityaz (Moscow region) 3:0
28.12.2019 19:30 Ak Bars (Kazan) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:0 Game details
29.12.2019 10:00 Admiral (Vladivostok) Amur (Khabarovsk) 0:2
29.12.2019 14:00 Barys (Nur-Sultan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:2
29.12.2019 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Dynamo (Moscow) 5:4 SO
29.12.2019 17:00 HC Sochi (Sochi) Spartak (Moscow) 1:0 OT
29.12.2019 17:30 Severstal (Cherepovets) SKA (Saint Petersburg) 3:2 OT
30.12.2019 16:30 Barys (Nur-Sultan) Red Star Kunlun (Beijing) 2:1
30.12.2019 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Avangard (Omsk) 1:5
30.12.2019 19:10 Dinamo (Minsk) Dinamo (Riga) 0:2
30.12.2019 19:30 CSKA (Moscow) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:3 OT
30.12.2019 19:30 Jokerit (Helsinki) Vityaz (Moscow region) 4:1
03.01.2020 13:30 Sibir (Novosibirsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 1:2
03.01.2020 14:30 Metallurg (Magnitogorsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:2
03.01.2020 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Amur (Khabarovsk) 2:0
03.01.2020 17:00 Severstal (Cherepovets) Dinamo (Minsk) 2:3
03.01.2020 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Traktor (Chelyabinsk) 1:6
03.01.2020 17:00 Avangard (Omsk) Admiral (Vladivostok) 4:1
03.01.2020 17:00 Dynamo (Moscow) Red Star Kunlun (Beijing) 2:0
03.01.2020 17:00 Spartak (Moscow) Vityaz (Moscow region) 2:3
03.01.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) SKA (Saint Petersburg) 6:0
04.01.2020 17:00 HC Sochi (Sochi) CSKA (Moscow) 1:7
04.01.2020 18:00 Dinamo (Riga) Barys (Nur-Sultan) 1:0
05.01.2020 15:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:0
05.01.2020 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Sibir (Novosibirsk) 3:1
05.01.2020 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Red Star Kunlun (Beijing) 5:0
05.01.2020 17:00 Severstal (Cherepovets) Amur (Khabarovsk) 2:1
05.01.2020 17:00 Vityaz (Moscow region) Admiral (Vladivostok) 4:3
05.01.2020 17:10 Dinamo (Minsk) SKA (Saint Petersburg) 1:4
05.01.2020 17:30 Ak Bars (Kazan) Traktor (Chelyabinsk) 4:3 OT Game details
05.01.2020 17:30 Spartak (Moscow) Dynamo (Moscow) 0:3
06.01.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) CSKA (Moscow) 4:2
06.01.2020 17:30 Avangard (Omsk) Barys (Nur-Sultan) 2:3
06.01.2020 20:30 Dinamo (Riga) Jokerit (Helsinki) 0:7
07.01.2020 14:30 Avtomobilist (Yekaterinburg) Sibir (Novosibirsk) 3:4 OT
07.01.2020 16:10 Dinamo (Minsk) Red Star Kunlun (Beijing) 1:5
07.01.2020 17:00 Ak Bars (Kazan) Metallurg (Magnitogorsk) 2:0 Game details
07.01.2020 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Admiral (Vladivostok) 1:2
07.01.2020 17:00 Dynamo (Moscow) Amur (Khabarovsk) 4:2
07.01.2020 17:00 Spartak (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 3:1
07.01.2020 17:00 HC Sochi (Sochi) Traktor (Chelyabinsk) 0:2
08.01.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Lokomotiv (Yaroslavl) 1:2 OT
08.01.2020 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Barys (Nur-Sultan) 1:5
08.01.2020 17:00 Dynamo (Moscow) CSKA (Moscow) 1:4
08.01.2020 17:00 Spartak (Moscow) Jokerit (Helsinki) 2:3 OT
08.01.2020 20:30 Dinamo (Riga) Severstal (Cherepovets) 2:3 SO
09.01.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Admiral (Vladivostok) 5:2
09.01.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Amur (Khabarovsk) 4:3
09.01.2020 19:30 Ak Bars (Kazan) Torpedo (Nizhny Novgorod) 1:4 Game details
10.01.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:1
10.01.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Dynamo (Moscow) 3:4
10.01.2020 19:10 Dinamo (Minsk) Vityaz (Moscow region) 3:2
10.01.2020 19:30 HC Sochi (Sochi) Spartak (Moscow) 2:1 SO
10.01.2020 19:30 CSKA (Moscow) Red Star Kunlun (Beijing) 3:0
10.01.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Severstal (Cherepovets) 4:1
11.01.2020 13:30 Barys (Nur-Sultan) Avangard (Omsk) 0:3
11.01.2020 16:00 Jokerit (Helsinki) Severstal (Cherepovets) 2:5
11.01.2020 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Torpedo (Nizhny Novgorod) 4:2
12.01.2020 10:00 Admiral (Vladivostok) Ak Bars (Kazan) 5:1 Game details
12.01.2020 14:00 Barys (Nur-Sultan) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:3 OT
12.01.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Dinamo (Riga) 5:0
12.01.2020 15:00 Traktor (Chelyabinsk) HC Sochi (Sochi) 2:3 SO
12.01.2020 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Vityaz (Moscow region) 2:3
12.01.2020 17:00 SKA (Saint Petersburg) Dynamo (Moscow) 2:1 OT
12.01.2020 17:00 CSKA (Moscow) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:3 SO
12.01.2020 17:10 Dinamo (Minsk) Spartak (Moscow) 1:5
13.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Avangard (Omsk) 1:2 SO
13.01.2020 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Sibir (Novosibirsk) 3:4
14.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Ak Bars (Kazan) 2:3 SO Game details
14.01.2020 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Sibir (Novosibirsk) 4:5 SO
14.01.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Salavat Yulaev (Ufa) 5:3
14.01.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Metallurg (Magnitogorsk) 2:1
14.01.2020 19:00 Severstal (Cherepovets) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:1
14.01.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) HC Sochi (Sochi) 2:1 OT
14.01.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Jokerit (Helsinki) 2:3
14.01.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Dinamo (Riga) 3:0
14.01.2020 19:30 CSKA (Moscow) Dinamo (Minsk) 5:1
15.01.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) Avangard (Omsk) 2:5
16.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Sibir (Novosibirsk) 1:2 SO
16.01.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) Avangard (Omsk) 1:3
16.01.2020 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Ak Bars (Kazan) 3:1 Game details
16.01.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Metallurg (Magnitogorsk) 4:3
16.01.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Salavat Yulaev (Ufa) 4:2
16.01.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Traktor (Chelyabinsk) 3:4 SO
16.01.2020 19:00 Severstal (Cherepovets) Spartak (Moscow) 1:2 OT
16.01.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Dynamo (Moscow) 6:4
16.01.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Dinamo (Minsk) 5:1
16.01.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Jokerit (Helsinki) 4:1
16.01.2020 19:30 CSKA (Moscow) HC Sochi (Sochi) 6:1
21.01.2020 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Amur (Khabarovsk) 4:2
21.01.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Traktor (Chelyabinsk) 5:2
21.01.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Admiral (Vladivostok) 2:0
21.01.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:2 SO
21.01.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:1
21.01.2020 19:10 Dinamo (Minsk) Spartak (Moscow) 4:3
21.01.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Ak Bars (Kazan) 0:2 Game details
21.01.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Avangard (Omsk) 1:2 SO
21.01.2020 19:30 CSKA (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 3:2
21.01.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Barys (Nur-Sultan) 1:5
21.01.2020 20:30 Dinamo (Riga) HC Sochi (Sochi) 1:2 OT
22.01.2020 14:30 Red Star Kunlun (Beijing) Amur (Khabarovsk) 4:2
23.01.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Traktor (Chelyabinsk) 4:1
23.01.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) CSKA (Moscow) 0:3
23.01.2020 19:30 Ak Bars (Kazan) Salavat Yulaev (Ufa) 3:2 SO Game details
23.01.2020 19:30 Avangard (Omsk) HC Sochi (Sochi) 5:2
23.01.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Vityaz (Moscow region) 3:1
23.01.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Barys (Nur-Sultan) 7:4
23.01.2020 19:30 Spartak (Moscow) Severstal (Cherepovets) 3:0
23.01.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Admiral (Vladivostok) 4:3 OT
24.01.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Sibir (Novosibirsk) 6:3
24.01.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Metallurg (Magnitogorsk) 1:3
25.01.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Barys (Nur-Sultan) 5:2
25.01.2020 15:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Ak Bars (Kazan) 2:3 Game details
25.01.2020 17:00 Spartak (Moscow) Traktor (Chelyabinsk) 4:0
25.01.2020 17:00 Jokerit (Helsinki) Red Star Kunlun (Beijing) 4:3
25.01.2020 17:10 Dinamo (Minsk) Severstal (Cherepovets) 1:3
25.01.2020 17:30 Vityaz (Moscow region) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:5
25.01.2020 18:00 Dinamo (Riga) Admiral (Vladivostok) 1:2 SO
26.01.2020 17:00 Avangard (Omsk) Metallurg (Magnitogorsk) 6:1
26.01.2020 17:00 SKA (Saint Petersburg) Torpedo (Nizhny Novgorod) 4:3
26.01.2020 17:00 CSKA (Moscow) Sibir (Novosibirsk) 3:0
26.01.2020 17:00 Jokerit (Helsinki) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:2
27.01.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Ak Bars (Kazan) 2:4 Game details
27.01.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Barys (Nur-Sultan) 2:4
27.01.2020 19:00 Severstal (Cherepovets) Vityaz (Moscow region) 1:4
27.01.2020 19:30 Spartak (Moscow) Red Star Kunlun (Beijing) 7:4
27.01.2020 19:30 HC Sochi (Sochi) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:4
28.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Salavat Yulaev (Ufa) 4:2
28.01.2020 19:30 Avangard (Omsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:2
28.01.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 5:1
28.01.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Dinamo (Minsk) 5:0
28.01.2020 20:30 Dinamo (Riga) Sibir (Novosibirsk) 0:1
29.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:0 SO
29.01.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) CSKA (Moscow) 2:5
29.01.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Ak Bars (Kazan) 2:4 Game details
30.01.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:1
30.01.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Dinamo (Minsk) 6:5 OT
30.01.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Jokerit (Helsinki) 3:4 OT
30.01.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Red Star Kunlun (Beijing) 3:1
30.01.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Torpedo (Nizhny Novgorod) 5:0
30.01.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Dinamo (Riga) 5:2
30.01.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Avangard (Omsk) 1:0 OT
30.01.2020 19:30 HC Sochi (Sochi) Severstal (Cherepovets) 3:0
31.01.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) CSKA (Moscow) 4:3
31.01.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) Salavat Yulaev (Ufa) 3:6
01.02.2020 13:30 Sibir (Novosibirsk) Dinamo (Minsk) 3:2
01.02.2020 14:00 Barys (Nur-Sultan) Avangard (Omsk) 4:3
01.02.2020 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:3
01.02.2020 17:00 Ak Bars (Kazan) Dinamo (Riga) 2:0 Game details
01.02.2020 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 5:0
01.02.2020 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Severstal (Cherepovets) 5:0
01.02.2020 17:00 HC Sochi (Sochi) Vityaz (Moscow region) 5:4
01.02.2020 17:30 Spartak (Moscow) Dynamo (Moscow) 0:4
02.02.2020 10:00 Admiral (Vladivostok) Salavat Yulaev (Ufa) 4:3 SO
02.02.2020 17:00 Red Star Kunlun (Beijing) CSKA (Moscow) 0:3
03.02.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) Amur (Khabarovsk) 0:4
03.02.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:2 SO
03.02.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Avangard (Omsk) 2:1 OT
03.02.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Severstal (Cherepovets) 6:2
03.02.2020 19:30 Ak Bars (Kazan) Vityaz (Moscow region) 5:2 Game details
03.02.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:1
03.02.2020 19:30 Spartak (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 0:1
03.02.2020 20:30 Dinamo (Riga) Jokerit (Helsinki) 2:4
11.02.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Red Star Kunlun (Beijing) 0:3
11.02.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Barys (Nur-Sultan) 2:4
11.02.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Admiral (Vladivostok) 3:0
11.02.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 4:3
11.02.2020 19:30 Avangard (Omsk) Ak Bars (Kazan) 2:1 SO Game details
11.02.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) HC Sochi (Sochi) 2:1 OT
11.02.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Amur (Khabarovsk) 3:2
11.02.2020 19:30 Spartak (Moscow) Metallurg (Magnitogorsk) 4:2
11.02.2020 19:30 CSKA (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 4:1
11.02.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Traktor (Chelyabinsk) 3:2
11.02.2020 20:30 Dinamo (Riga) Dinamo (Minsk) 1:2
13.02.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) HC Sochi (Sochi) 2:3 SO
13.02.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Jokerit (Helsinki) 3:4
13.02.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Spartak (Moscow) 2:5
13.02.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Dinamo (Minsk) 4:1
13.02.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Metallurg (Magnitogorsk) 4:0
13.02.2020 19:00 Severstal (Cherepovets) Red Star Kunlun (Beijing) 2:1
13.02.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) SKA (Saint Petersburg) 2:3
13.02.2020 19:30 Avangard (Omsk) Admiral (Vladivostok) 5:2
13.02.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Amur (Khabarovsk) 3:4 SO
13.02.2020 19:30 CSKA (Moscow) Barys (Nur-Sultan) 2:3
13.02.2020 20:30 Dinamo (Riga) Ak Bars (Kazan) 1:2 Game details
15.02.2020 13:30 Sibir (Novosibirsk) Severstal (Cherepovets) 3:2
15.02.2020 14:00 Barys (Nur-Sultan) HC Sochi (Sochi) 3:2
15.02.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) SKA (Saint Petersburg) 4:5 OT
15.02.2020 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Red Star Kunlun (Beijing) 3:2 SO
15.02.2020 17:00 Ak Bars (Kazan) Spartak (Moscow) 4:1 Game details
15.02.2020 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) CSKA (Moscow) 0:4
15.02.2020 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Admiral (Vladivostok) 6:1
15.02.2020 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Amur (Khabarovsk) 2:5
15.02.2020 17:00 Jokerit (Helsinki) Metallurg (Magnitogorsk) 3:4 SO
15.02.2020 17:10 Dinamo (Minsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:6
15.02.2020 18:00 Dinamo (Riga) Dynamo (Moscow) 6:7 OT
17.02.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Red Star Kunlun (Beijing) 2:1
17.02.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) HC Sochi (Sochi) 2:0
17.02.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Severstal (Cherepovets) 2:4
17.02.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Amur (Khabarovsk) 3:5
17.02.2020 19:10 Dinamo (Minsk) CSKA (Moscow) 1:4
17.02.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Admiral (Vladivostok) 6:0
17.02.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Dynamo (Moscow) 5:0
17.02.2020 20:00 Dinamo (Riga) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:1
18.02.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Sibir (Novosibirsk) 1:2 OT
18.02.2020 19:00 Ak Bars (Kazan) Avangard (Omsk) 5:3 Game details
18.02.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Vityaz (Moscow region) 5:1
18.02.2020 19:30 Spartak (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 2:3
19.02.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Admiral (Vladivostok) 5:0
19.02.2020 19:30 Severstal (Cherepovets) Dynamo (Moscow) 3:2 SO
20.02.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Dinamo (Riga) 1:2 SO
20.02.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Sibir (Novosibirsk) 3:1
20.02.2020 19:30 Spartak (Moscow) Ak Bars (Kazan) 6:3 Game details
20.02.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:2 OT
20.02.2020 19:30 HC Sochi (Sochi) Vityaz (Moscow region) 3:2 OT
21.02.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Salavat Yulaev (Ufa) 2:1
21.02.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 3:1
21.02.2020 19:30 CSKA (Moscow) Dinamo (Minsk) 8:1
21.02.2020 19:30 Avangard (Omsk) Jokerit (Helsinki) 1:2 SO
22.02.2020 10:00 Admiral (Vladivostok) Dinamo (Riga) 3:1
22.02.2020 15:00 Traktor (Chelyabinsk) Sibir (Novosibirsk) 4:0
22.02.2020 17:30 Severstal (Cherepovets) Vityaz (Moscow region) 2:1 SO
22.02.2020 17:30 HC Sochi (Sochi) Torpedo (Nizhny Novgorod) 1:0 OT
23.02.2020 10:00 Amur (Khabarovsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 0:8
23.02.2020 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Salavat Yulaev (Ufa) 1:2 OT
23.02.2020 17:00 Ak Bars (Kazan) Dinamo (Minsk) 5:4 Game details
23.02.2020 17:00 Jokerit (Helsinki) SKA (Saint Petersburg) 1:6
23.02.2020 17:30 Avangard (Omsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 0:1
23.02.2020 17:30 Dynamo (Moscow) Spartak (Moscow) 2:1 SO
24.02.2020 10:00 Admiral (Vladivostok) Barys (Nur-Sultan) 1:3
24.02.2020 10:00 Amur (Khabarovsk) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:3 OT
24.02.2020 12:30 Red Star Kunlun (Beijing) Dinamo (Riga) 1:2
25.02.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Metallurg (Magnitogorsk) 4:1
25.02.2020 19:00 Ak Bars (Kazan) Salavat Yulaev (Ufa) 3:2 Game details
25.02.2020 19:00 Severstal (Cherepovets) HC Sochi (Sochi) 3:2
25.02.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) Jokerit (Helsinki) 3:1
25.02.2020 19:10 Dinamo (Minsk) Lokomotiv (Yaroslavl) 3:5
25.02.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Traktor (Chelyabinsk) 3:2 OT
25.02.2020 19:30 Avangard (Omsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:4
25.02.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Spartak (Moscow) 2:4
25.02.2020 19:30 CSKA (Moscow) SKA (Saint Petersburg) 1:4
26.02.2020 12:00 Amur (Khabarovsk) Barys (Nur-Sultan) 5:0
26.02.2020 12:30 Admiral (Vladivostok) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 2:3
26.02.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Dinamo (Riga) 4:2
27.02.2020 17:00 Traktor (Chelyabinsk) Metallurg (Magnitogorsk) 2:1
27.02.2020 19:10 Dinamo (Minsk) Dynamo (Moscow) 4:3
27.02.2020 19:30 Ak Bars (Kazan) Avtomobilist (Yekaterinburg) 0:3 Game details
27.02.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) Lokomotiv (Yaroslavl) 5:4 SO
27.02.2020 19:30 CSKA (Moscow) HC Sochi (Sochi) 6:0
01.03.2020 14:00 Barys (Nur-Sultan) Metallurg (Magnitogorsk) 4:0
01.03.2020 16:00 Avangard (Omsk) Salavat Yulaev (Ufa) 5:2
01.03.2020 17:00 SKA (Saint Petersburg) Vityaz (Moscow region) 6:1
01.03.2020 17:00 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 6:0
02.03.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Sibir (Novosibirsk) 0:2
02.03.2020 19:30 Ak Bars (Kazan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 4:1 Game details
02.03.2020 19:30 CSKA (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:0
02.03.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Spartak (Moscow) 5:1
03.03.2020 16:30 Barys (Nur-Sultan) Metallurg (Magnitogorsk) 0:3
03.03.2020 19:30 Avangard (Omsk) Salavat Yulaev (Ufa) 2:3 OT
03.03.2020 19:30 SKA (Saint Petersburg) Vityaz (Moscow region) 4:3
03.03.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 5:1
04.03.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Sibir (Novosibirsk) 0:1 OT
04.03.2020 19:00 Ak Bars (Kazan) Neftekhimik (Nizhnekamsk) 5:1 Game details
04.03.2020 19:30 CSKA (Moscow) Torpedo (Nizhny Novgorod) 3:0
04.03.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Spartak (Moscow) 4:3
05.03.2020 17:00 Metallurg (Magnitogorsk) Barys (Nur-Sultan) 1:2 OT
05.03.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Avangard (Omsk) 6:3
05.03.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 0:3
05.03.2020 19:30 Vityaz (Moscow region) SKA (Saint Petersburg) 0:6
06.03.2020 15:30 Sibir (Novosibirsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:3 OT
06.03.2020 19:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Ak Bars (Kazan) 1:2 OT Game details
06.03.2020 19:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) CSKA (Moscow) 1:2 OT
06.03.2020 19:30 Spartak (Moscow) Dynamo (Moscow) 5:4 OT
07.03.2020 14:30 Salavat Yulaev (Ufa) Avangard (Omsk) 1:5
07.03.2020 15:00 Metallurg (Magnitogorsk) Barys (Nur-Sultan) 0:2
07.03.2020 17:00 Vityaz (Moscow region) SKA (Saint Petersburg) 2:3 OT
07.03.2020 17:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 4:3
08.03.2020 13:30 Sibir (Novosibirsk) Avtomobilist (Yekaterinburg) 1:5
08.03.2020 17:00 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Ak Bars (Kazan) 0:1 Game details
08.03.2020 17:00 Torpedo (Nizhny Novgorod) CSKA (Moscow) 2:3 OT
08.03.2020 17:00 Spartak (Moscow) Dynamo (Moscow) 3:2
09.03.2020 14:00 Barys (Nur-Sultan) Metallurg (Magnitogorsk) 5:2
09.03.2020 17:00 Avangard (Omsk) Salavat Yulaev (Ufa) 3:6
09.03.2020 19:30 Jokerit (Helsinki) Lokomotiv (Yaroslavl) 2:4
10.03.2020 17:00 Avtomobilist (Yekaterinburg) Sibir (Novosibirsk) 1:2
10.03.2020 19:30 Dynamo (Moscow) Spartak (Moscow) 4:1
11.03.2020 17:00 Salavat Yulaev (Ufa) Avangard (Omsk) 4:1
11.03.2020 19:00 Lokomotiv (Yaroslavl) Jokerit (Helsinki) 1:5
12.03.2020 19:30 Spartak (Moscow) Dynamo (Moscow) 2:3 OT